מעל לעשר שנים של צילומי נשים בתקופת ההריון שלהן חשפו בפניי את נושא דימוי הגוף העצמי של נשים - התפיסה שלנו את עצמנו בתוך החברה בה אנחנו חיות ותרבות הביוטי שמציפה אותנו מכל עבר. אם פעם תרבות הביוטי הבלתי אפשרית היתה בעיקר מוצגת בשלטי חוצות ומגזינים היום זה בכל פלטפורמה חברתית ובמסה שלא הכרנו אף פעם.

 

בנוסף על ההצפה של התוכן הויזואלי גוף האישה משתנה ללא הרף ומגיב באופן טבעי למצבים השונים בהם אנחנו חיות - שינויי גיל, מצבי לחץ, שינויים נפשיים, הריון, הורות ועוד. מתוך הנסיון הרב שלי עם צילומי נשים בתקופת ההריון וההבנה שגוף האישה עובר לעיתים שינוי דרסטי בתקופה קצרה שמתי לעצמי את המטרה לצלם נשים בכל גיל, לפני לידה ולאחר לידה/ות ולעזור למצולמות שלי על ידי הצילום לקבל את עצמן כמו שהן נכון לאותה תקופת הצילום וללא השפעות חיצוניות. את לא בהכרח צריכה להגיע לצילום כשאת מרגישה במיטבך ומצד שני אני בהחלט גם ממליצה להצטלם כשאת הכי מרוצה מעצמך.

חשוב לי ליצור לכל מצולמת חוויה שמתאימה לאופי שלה, ללא לחץ או אי נעימות ועדיין ביחד לנסות לדחוף את הגבולות ולצאת טיפה מאזור הנוחות. שחרור ותעוזה מול המצלמה מביאים גם לשחרור ולתעוזה בתחומים אחרים גם כשהמצלמה לא מכוונת אלינו.

צילום הבודואר אצלי הוא ייחודי לכל אישה. אין צילומים שחוזרים על עצמם כפי שאין נשים שחוזרות על עצמן. הצילום מתבצע בלוקיישן שנחליט עליו ביחד, בלבוש ובהכנה עליה נשוחח ונתאם ובקצב שלך. הצילומים מתבצעים באור טבעי בלבד כך שהקצב הוא ספונטני ולא תלוי בגורמים טכניים. אני כאן בצ'אט או בהודעה, דברי איתי אם בא לך לאהוב את עצמך יותר.